Murati deklarohet! Blerimi përballet me Antonelën… - Përputhen, 5 Maj 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on FItitle Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Kommentteja

 1. gjeto lepuri

  gjeto lepuriUukausi sitten

  ti sjeni ne rregull per vete ne qofte se ke hyre aty per te pyte prinrit mose te kishe hyre aty ne emisjo Ola ma emire ashte Sind ma bajate jeni ti Ola

 2. eri albania

  eri albaniaUukausi sitten

  Kjo ola nje murat qe shtiri ne dore dhe kerkon te beje ligjin ne program,imagjino ta vendosesh kryeministre kete,kjo te zbyth nga Shqiperia 😂😂😂😂

 3. Lut Selita

  Lut SelitaUukausi sitten

  Sa femer idiote ajo ola femer e degjeneruar 🤦

 4. Myzejen Rapollari

  Myzejen RapollariUukausi sitten

  100 vjece shendet dhe lumturi gjyshes😊

 5. Marjo Lelaj

  Marjo LelajUukausi sitten

  O bora femer me pithropshe se ty nuk ka

 6. Leka Leka

  Leka LekaUukausi sitten

  Murat ola nuk është për ty .sindi është për ty mbahu fort lidhjen me sindin

 7. marco meca

  marco mecaUukausi sitten

  Ky blerimi esht rrot nga mendja me burr koti se ai ska ku te vej

 8. Albaniaaa 22

  Albaniaaa 22Uukausi sitten

  shkojn shum ola me muratin ❤️

 9. Mevlide Asani

  Mevlide AsaniUukausi sitten

  Si e lejon produksioni Olen ti thote Sindit pse rrin ne program

 10. mom dad

  mom dadUukausi sitten

  Ky arjani trap fare

 11. Blenda Nura

  Blenda NuraUukausi sitten

  Ola I hate you

 12. Adisa Adisa

  Adisa AdisaUukausi sitten

  Ola he perfekte

 13. Arbelin Dauti

  Arbelin DautiUukausi sitten

  E vetmja gje qe te ben te ndjekesh kete format eshte Bora Zemani hallall plaka qe e ka bo

 14. Sajmir Leta Deliu

  Sajmir Leta DeliuUukausi sitten

  O Antonella, ti ja ke prek moralin Blerimit duke I thën se sje burr...jo ai ty.

 15. Eleni Dervishaj

  Eleni DervishajUukausi sitten

  Ti ola je bere bajate pse nuk shikon veten ti qe je me e plakur se ato gocat e perputhen+40 po ai murati kot fare qe merret me ty kot qe ke yre ne emision dil fare dhe leri reat 🤢

 16. Sajmir Leta Deliu

  Sajmir Leta DeliuUukausi sitten

  O Antonella je shum ipokrite...je shum e bezdisshme

 17. Romina Shkoza

  Romina ShkozaUukausi sitten

  O ola meso me fol njehere pastaj fol me sindin

 18. 1 B

  1 BUukausi sitten

  Te lumt Antonela♥️ veq per ty shikoj ket show kur shof komentusit haha shyqyr qe je largu prej kti se ky veq ligjerata te mba me u kan i ndershem qysh pe qujn komentusit skish ardh iq nket show

 19. Cristina Ortiz

  Cristina OrtizUukausi sitten

  Mir ta beri turku deklarou prap Poe budall ti moren mente shalet se i ka si burr

 20. Cristina Ortiz

  Cristina OrtizUukausi sitten

  SA falso je ola as nuk di te flasesh mir ja heq vemenfjen muratit duke u xhveshur SA e shemtuar e flliqur

 21. Hamza Beqiri

  Hamza BeqiriUukausi sitten

  Koka sindit me e madhe se trupi saj

 22. Vebije Baliu

  Vebije BaliuUukausi sitten

  po ti shko ne xhakuzi me atdheun dhe pasta blerimi me majt xhoker hec moj se sje ne veti antonel ti don me.ndru shum memkon.perpjet futja

 23. Kaltrina hasani

  Kaltrina hasaniUukausi sitten

  sa e neveritshme je o ola lere sindin shiko veten ti je ne plazh me makijazh🤮

 24. King Bring

  King BringUukausi sitten

  Fejet e qenit i paske pre😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣ahahahhaahahah

 25. Kim. Ronii

  Kim. RoniiUukausi sitten

  Turku fallc e more ola

 26. Flori Pirjasi

  Flori PirjasiUukausi sitten

  per mendimin tim ti ola shko ne shkoll 8 vjeçare te mesosh shkronjat pastaj ike edukohu mir... sepse ne radhe te pare ti se ke haberin fare per te folur..... sepse vete gjykon kote sindin pa lidhje fare turp per ty....

 27. D Sh

  D ShUukausi sitten

  Po qesht me Ledianen sa her qe shehf kameren merret me floke🙈😂😂😂

 28. M B

  M BUukausi sitten

  OLA DUHT TE SUSPENDUAR KHUUUUU ME FALNI PO KJO LYP TE FJUTESH PLLEEM GOJES femer e dobet😡😡😡😡

 29. Indrit Oruçi

  Indrit OruçiUukausi sitten

  Javën tjetër kush do bast se ka takim 4 minutësh mes Olës dhe Sindit

 30. Frederik Odri

  Frederik OdriUukausi sitten

  Kujdes o Ola se po ta han Sindi Muratin hahahaha qr kjo Ola je krejt vl o buqko ashtu si je edhe e pasjellshme kur bllokon tjeter sepse te shkrujn xhe te thone qe je kot aty.. Ti ricordi made in dukagjin 😉

 31. Terramare

  TerramareUukausi sitten

  kur sdi ca me thon ku me u kap kjo del dege mdege se do me bo fajtor tjeret

 32. Eljana Buci

  Eljana BuciUukausi sitten

  acetamol per olen

 33. Bardyli King of Illyria

  Bardyli King of IllyriaUukausi sitten

  Brand Intimo do kapi 2 milion followers 😂😂😂😂😜

 34. Eljana Buci

  Eljana BuciUukausi sitten

  kjo antonela sesht mir.Po cmendesh per blerimin o goc

 35. dortmund dortmund

  dortmund dortmundUukausi sitten

  Hiqne kit antonelen kurdhen prej emisionit kurdh

 36. Layla True

  Layla TrueUukausi sitten

  Ua ju njrz sjeni mire, shkoni shifini edhe nje here episodet me sindin qe ben si SHTAZE, edhe pastaj hajde flisni per Olen, me te drejte se ka Ola se ka njeri ne ate emision, po thote ate qe vete ne kemi pas thene “SINDI LARGOHU NGA PROGRAMI”

 37. Emanuela Elmazi

  Emanuela ElmaziUukausi sitten

  me ne fund nje koment I drejte se kto i harruan shpejt sjelljet e cmendura te sindit.. tani sindi e ka kuptuar lojen dhe ben si e mire ... 🤮

 38. Layla True

  Layla TrueUukausi sitten

  o Ola, o yll, sa mire ja ben Sindit!!

 39. Francesk Gixhari

  Francesk GixhariUukausi sitten

  Po ikni mo me gjith keto lojra me 2 takime ra ne dashuri ky sa vl je o murat edhe perfaqeson rinin ti

 40. soiung toiue

  soiung toiueUukausi sitten

  o sindi je yll moj zemer po kjo plakushja ola ca ka me ti e shfaqi xhelozin shum hapur ta ka friken vazhdo kshu si je se vetem me embelsin tende i plase ata laraskat vet qesh

 41. Τζένη Γκατο

  Τζένη ΓκατοUukausi sitten

  Ola je nje 0000 me bishte

 42. Aliu Emiljano

  Aliu EmiljanoUukausi sitten

  Me te shemtuar se Ola nuk kam par

 43. Report Ig

  Report IgUukausi sitten

  Yyyy kjo Ola pik shije per femer

 44. Amejsi Rrushka

  Amejsi RrushkaUukausi sitten

  Kjo ola duket si mami muratit shum e madhe nuk shkojn bashke fare, po ban loj ola

 45. soiung toiue

  soiung toiueUukausi sitten

  😂😂😂ola rrakatelja pokush je ti perket pytje mjaba sindit pse porrin ktu 🤮🤮🤮

 46. Cristina Ortiz

  Cristina OrtizUukausi sitten

  E nxori fare kjo

 47. edcvgftyu tgbhuji

  edcvgftyu tgbhujiUukausi sitten

  Accosted by Police Officers One day at noon in the summer of 2013, when I was ready to get off work and go home, three officers from the local police station rushed into my shop. The supervisor said viciously, “Somebody reported you for practicing Falun Dafa and spreading it to others. Are you still practicing Falun Dafa?” I replied firmly, “Since I read Dafa books, I have improved my temper and I have become healthier.” One of the young officers asked me to write it down. I said, “I won’t write any note. You three men shouldn’t force me, a woman, to do such a thing. I am good person and I have the right to speak in my shop. Your duty as a police officer is to catch and discipline bad guys.” They were shocked. They left and never came back to make trouble for me. I continued clarifying the truth in my barber shop. Although I have been clarifying the truth to people, I haven’t had much time for Fa study due to my busy work schedule. There is a big gap between diligent fellow Dafa practitioners and me. After I joined the newly formed Fa-study group in 2014, my cultivation state has greatly improved. With the help of fellow practitioners, I set up a material production site at my home to provide materials to fellow practitioners in my Fa study group.

 48. Djonis Beko

  Djonis BekoUukausi sitten

  Ahahah

 49. ɢᴀʙʀɪᴇʟ yt

  ɢᴀʙʀɪᴇʟ ytUukausi sitten

  Kjo Ola shum monster

 50. ɢᴀʙʀɪᴇʟ yt

  ɢᴀʙʀɪᴇʟ ytUukausi sitten

  Per Zoten asnji aty me ty sasht tu lidh Antonel i ke humb tani 😢😢😢😢

 51. ɢᴀʙʀɪᴇʟ yt

  ɢᴀʙʀɪᴇʟ ytUukausi sitten

  Pse e pyt Blerinin ca kam ba lop je as pak e mencur sje ti e din ca ke ba pse pyt

 52. ɢᴀʙʀɪᴇʟ yt

  ɢᴀʙʀɪᴇʟ ytUukausi sitten

  Ti Antonel i ke humb pikt qysh se i the Sindit je kaq sa takja ime shum e ulet ajo qe bere edhe aktrimin qe qave per Mevlanin se nuk luftove per dashurin se Mevlani se kishte vendos akoma se cilen donte ty apo Ledianen bravo Lediana shum e mencur nejti aty vec te Mevlani kurse ti ke ngel del me njanin e del me tjetrin te ju hyp ne shpin djemve aiii le nam as vet se din ku je 🤣🤣🤣🤣

 53. ɢᴀʙʀɪᴇʟ yt

  ɢᴀʙʀɪᴇʟ ytUukausi sitten

  Antonela Sara Aristela Ola edhe Arian Konomi duhet te ikin nga aty se na e shpifen per Zoten ket emision !!!! ok??

 54. Andy Kacani

  Andy KacaniUukausi sitten

  Ça është kjo tallje e madhe me publikun që bëjnë kta edhe kto konkurentët-aktorët e përputhen?Kjo Olsa Muhameti duhet të jetë shumë perverse sepse nga një anë e solli Sindin prap në program edhe nga ana tjetër i tha Olës që ti thotë Sindit që pse rri akoma në emision edhe që është bërë bajate.

 55. Violeta Rrasa

  Violeta RrasaUukausi sitten

  Murat bere gabim nuk eshte Ola per ty ,Sindi eshte me e mire ne cdo drejtim

 56. Aliu Xhentila

  Aliu XhentilaUukausi sitten

  Sa e neveritshme kjo ola do tmari vemendje nga sindi sorr e shpifur

 57. Erion Rasim

  Erion RasimUukausi sitten

  😂😂😂ola rrakatelja pokush je ti perket pytje mjaba sindit pse porrin ktu 🤮🤮🤮

 58. Toni Cenolli

  Toni CenolliUukausi sitten

  😂😂😂kur ze ne goj moralin antonela

 59. Besa Dauti

  Besa DautiUukausi sitten

  Pse nuk e largoni ket sindinn se me sherdhoj koken

 60. Sea Kay

  Sea KayUukausi sitten

  Nuk paska lon as nje veture pa e kaluar muratin.. ma shpejt shkon me dal me shty se tu vozit ky tipi hahaha

 61. Miss Ashes to Ashes

  Miss Ashes to AshesUukausi sitten

  “Dua ti shoh anen pozitive gjerave, Antonela” -shkeputur nga libri “Bora ne boten e cudirave”

 62. Ana Simi

  Ana SimiUukausi sitten

  Ola, very insecure, full of fear and anxiety.

 63. Sona Sona

  Sona SonaUukausi sitten

  Ola je femer koti katunare 🤮🤮

 64. Erlisa Saliasi

  Erlisa SaliasiUukausi sitten

  Ola na ke car menderen femer me e shpifur fizikish e me zemer keqe se ti ska o debile ...je vulgare...me ato dhembet si kali thuaj bo bo me kafshoi...na ke hap barkun bajat je ber ti aty sa te shof me vin me 🤮🤮🤮 je nje injorante e papar e sje askush

 65. Valentina Bitri

  Valentina BitriUukausi sitten

  Edhe njerezit qe hiqen si shume te zgjuar , bejne budallalleqe ndonjeher , si Arjani qe pyet Muratin : je ndikuar ti per zgjedhjen ndaj Sintit pas komenteve te Mia ? Po cfar do thoj ai more aman , Po !!! Pyet je si Kalama. Arjani do bente mire ta Shikonte nja 10 here ate puntat , ku e beri Sindin lecke, i tha ti ske per te gjetur njeri , kush te Mer ty , Murati do iki me vrap etjera ,,,,

 66. B J

  B JUukausi sitten

  murat mere olen e dil nga emisioni te lutem se spo e duroj dot me mi plasi nervat

 67. Eno Sponge Bob

  Eno Sponge BobUukausi sitten

  ajo thote terhiqem nga nje tjeter ky trapi kujton se ka interes te ky pfff

 68. Ajnur Sulejmani

  Ajnur SulejmaniUukausi sitten

  Hajde Sindi dil mooo se na ke bezdis

 69. Valdete Namoni

  Valdete NamoniUukausi sitten

  Sa femer bajat je moj Ola bashk me Muratin

 70. Danger kills

  Danger killsUukausi sitten

  Fakti qe je si natyre xhelozeee Kudh e kapi nga ola ket 😂😂😂😂😂

 71. Dina Dina

  Dina DinaUukausi sitten

  Po nermal qe doken te mir qunat po sa shum ka make up blerimi 😬

 72. Azem Topalli

  Azem TopalliUukausi sitten

  Ket antonelen mja hek koken i del tjetri osht shum aktore cdo fjal qe thot dhe shkon ja dritth botht atdheut n k... e ku mos me ofendu i gjori bleerimm

 73. Amina kavaja

  Amina kavajaUukausi sitten

  murati nuk shkon me olen

 74. Ida Maksuti

  Ida MaksutiUukausi sitten

  sa kot kjo ola

 75. Ajshe Morina

  Ajshe MorinaUukausi sitten

  Ky tyrk morati esht i pa vendosur se per para thojke sindit un si kam qef te veshen shkurt e tash ban kesi gjeste sesht shum korrekt sindi 100%ma e sjellshme si ola

 76. Mina Rex

  Mina RexUukausi sitten

  Bora yll është Ahhahaha nuk të kuptova asgjë Oles hahahahahah

 77. rexhino sadushi

  rexhino sadushiUukausi sitten

  Epo kur do te mari fam kjo kare e oles qe sdi te lidhi 2fjal. Po ti ske per te mar moj o idiote. E di pse sepse nuk je e shkathet per te folur

 78. Olgers Qevani

  Olgers QevaniUukausi sitten

  Po nese ai djal qe do zgjegjesh ti pranon ai esht mashkulli me vk qe ekziston

 79. Mirjado Zeneli

  Mirjado ZeneliUukausi sitten

  Kto vajzat pz jan vari lesht pz po qfar te perputhesh me kto mor aman

 80. bardhyl azemi

  bardhyl azemiUukausi sitten

  po far qorri ky far murati ku pi gjen kto femra palidhje far femre kot kjo ola kjo qenka me keq se sindi edhe ne parajs me pa e kisha braktis parajsen kisha dal nferr veq mos me pa olen 😡

 81. Atird Atird

  Atird AtirdUukausi sitten

  Ola shum negative je Kush je ti te pyesesh Sindin pse qendron ende ne emision? Ti pse hyre ne emision?

 82. Ervis Cani

  Ervis CaniUukausi sitten

  Hahaahaa Juli ja futi Arjanit kete her per opionionist!!😅😅

 83. Hyrie Laci

  Hyrie LaciUukausi sitten

  Blerimi nuk duhet te merret me Antonelen se ajo eshte femer e ulet

 84. Majlinda Broshka

  Majlinda BroshkaUukausi sitten

  Ola fejke shume fejke je

 85. Nikoleta Murati

  Nikoleta MuratiUukausi sitten

  Murat e gezofsh vendin e parkimit

 86. klajdi

  klajdiUukausi sitten

  Arjan konomi Number One.

 87. N.p.l. l

  N.p.l. lUukausi sitten

  O Ola Sindi nuk esht fare bajat.shum gjithmone e kam shajt.per veprimet te shamet.po ti ke ardh bajat.sindi esht me e mir se ty.ti muratit ti vij turp se paska qene fallco

 88. Ramiz Fetiu

  Ramiz FetiuUukausi sitten

  Murati ishte cift i mrekullueshem me Sindin!

 89. Ramiz Fetiu

  Ramiz FetiuUukausi sitten

  Cne ai deklarim i muratit per Olen , ajo e ka si djale Muratin!

 90. Besnike Dashi

  Besnike DashiUukausi sitten

  Sindi 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 91. Miranda Mustafa

  Miranda MustafaUukausi sitten

  Ola je ijdjote fare

 92. Silvia Konti

  Silvia KontiUukausi sitten

  O kush hy ne perputhen, me disturbon... Pupupu

 93. Silvia Konti

  Silvia KontiUukausi sitten

  Ey murat oğlum, sendikaya kıskandığını, abartılı kıyafetler giydiğini söylüyorum, ama çocukken çıktın ... Bir Türk olarak ... baban göğsünü, göğsünü ve eşek hash ola ??? Helal ,,, Türkiye'de yapabildiğiniz için bir maceraya atıldığınızı düşünüyorum😂😂😂

 94. Lejla Memish

  Lejla MemishUukausi sitten

  po e din moj se krejt vajzat e shqipris jan ne maqedoni shiten me pare qfar ke ti per maqedonin ti oj qelbesir bura ka maqedonija shiprija ska bura se ju ikin grat ktej na maqedonija kuqko shporu

 95. rej lgj15

  rej lgj15Uukausi sitten

  Kur flet edhe Ola qe pallohet me 1 drek me krudo ...o zot ku po shkon kjo bot

 96. Aa Bb

  Aa BbUukausi sitten

  Ola talli bithen me Muratin se ajo se do nje djal te mire dhe te respektuar por si shprehja e famshme BAD BOY

 97. Hello It'sMe

  Hello It'sMeUukausi sitten

  Nije bre Olen ja kom rrit vlerat AHHAHAHAHAHAHHAHA ska 2 jav qe o hi plus qe ke pushim , wtf girl ku mja rrite vlerat ti ?

 98. Inna In

  Inna InUukausi sitten

  Më disturbon🤣🥺🤐😬 hapu dhe🙅‍♀️🤦‍♀️

 99. Denis Sined

  Denis SinedUukausi sitten

  Sindi je si shpirt o jet ola asht buqe pazari

 100. val h

  val hUukausi sitten

  Sindi is still fuckinng annoying !

 101. Sy Kaltri

  Sy KaltriUukausi sitten

  Edhe Ola eshte Ber e Gerrditshme!!!

 102. regi Guliqani

  regi GuliqaniUukausi sitten

  Blerimi i rregullt Sindi e rregullt